Adventní promítání

Cyklus Advent mezi horami letos proběhl už po 13. Začíná vždy v Orlickém Záhoří, pokračuje v polské Lasowce, následují Bartošovice a je zakončen v Neratově. Letošní neratovský koncert byl v mnohém jiný, výjimečný a netradiční.

Za prvé, nešlo o koncert, ale promítání pohádky Anděl Páně 2. Za druhé, akce byla uspořádána v pátek, namísto v sobotu. A za třetí, bylo to s účastí významného hosta - pana Jiřího Stracha.

První návštěvníci se začali sjíždět již o hodinu dříve před plánovaným začátkem. Od půl páté vystoupil sbor Hubertských trubačů, kteří zahráli vánoční písničky a koledy. Každý návštěvník dostal na památku záložku s motivem pohádky, kterou si mohl nechat od pana režiséra podepsat. V 17 hodin byl kostel zaplněn a oficiální program mohl začít. Úvodního slova se zhostil pan farář, Josef Suchár, který především poděkoval přítomným členům Klubu neratovských andělů. Pak přišel pan režisér Strach, přivítal zúčastněné a pokračoval v proslovu. Samozřejmě nechyběla otázka, zda bude Anděl Páně 3. Odpověď byla velice neutrální a vyhýbavá a pan režisér doporučil, abychom se společně s ním za tu trojku modlili. 🙂

Fotogalerie z promítání 

Kontakt

Sdružení Neratov,
z. s.Bartošovice v Orl.h. 84
517 61 Rokytnice v Orl.h.
Číslo účtu (pouze pro dary):
309 55 66 309 / 0800

sdruzeni@neratov.cz

Kde nás najdete?

Sdružení Neratov, z. s. © 2019
Vytvořilo Brýtro.cz