Neratov a Bartošovice v Orl. h.

Kuchyň
Funguje od roku 2002 a patří tak mezi nejstarší neratovská chráněná pracoviště. Sídlí v přízemí hlavní budovy Sdružení. Poskytuje celodenní stravování uživatelům chráněného bydlení, zaměstnancům sdružení, rekreantům i zájemcům z řad návštěvníků a obyvatel sousedních vsí.

Naděje
Vznikla v roce 2008 a její pracovníci v Neratově zabezpečují úklid vnitřních prostor zdejších objektů, starají se o poutní místo a údržbu zeleně, pěstují zeleninu a v zimě odklízejí sníh.

Pradlenka
Když 1. dubna 2011 neratovští zprovoznili vlastní prádelnu, nešlo o žádný žert, ale o další chráněné pracoviště. Prádlo pere pro Chatu Neratov, rekreační chaty, firmy i jednotlivce v okolí.

Zázemí i pro poutníky

V souvislosti s tím, že Neratov se spolu s Římskokatolickou farností Neratov
i nadále podílí na obnově poutního místa, jde o vyhledávaný turistický cíl. Místní kostel láká všechny pro svou jedinečnou a laskavou atmosféru.

Protože zde návštěvníci tráví poměrně dost času, je potřeba se o ně náležitě postarat. V chráněném režimu tak funguje i místní obchod, který byl obnoven v roce 2002 a od roku 2005 i hospoda. Ve stejném roce byla zprovozněna i Chata Neratov.

Pro více informací o jednotlivých střediscích stačí kliknout na název daného pracoviště.

Kontakt

Sdružení Neratov,
z. s.Bartošovice v Orl.h. 84
517 61 Rokytnice v Orl.h.
Číslo účtu (pouze pro dary):
309 55 66 309 / 0800

sdruzeni@neratov.cz

Kde nás najdete?

Sdružení Neratov, z. s. © 2019
Vytvořilo Brýtro.cz