Vzděláváme naše zaměstnance

26. 6. 2020


V loňském roce se naše sdružení stalo členem KONEPU. Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) je spolkem neziskových organizací, který působí v Pardubickém kraji. Dlouhodobým cílem KONEPu je podporovat vzájemnou spolupráci, výměnu zkušeností a pomáhat v rozvoji neziskových organizací. KONEP vznikl v roce 1998, jako samostatná organizace funguje od roku 2004 a je finančně podporován Pardubickým krajem, statutárním městem Pardubice, Ministerstvem vnitra ČR a Evropskou unií. 19 z 23 členů KONEPu působí v oblasti sociálního začleňování.
Díky členství, v rámci projektu „Rosteme a vzděláváme se s KONEPEM“ proběhly už první kurzy pro zaměstnance Sdružení Neratov. Původně kurzy byly naplánované dřív, ale kvůli nařízení vlády a bezpečnosti zaměstnanců, se kurzy mohly uskutečnit teprve v květnu. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců KONEP a členských organizací KONEP a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.
Zaměstnanci Sdružení se budou vzdělávat v oblastech: obecné IT, měkké a manažerské dovedností, jazykové vzdělání, účetní, ekonomické a právní kurzy.

Kontakt

Sdružení Neratov,
z. s.Bartošovice v Orl.h. 84
517 61 Rokytnice v Orl.h.
Číslo účtu (pouze pro dary):
309 55 66 309 / 0800

sdruzeni@neratov.cz

Kde nás najdete?

Sdružení Neratov, z. s. © 2019
Vytvořilo Brýtro.cz